Vianočné osvetlenie

A keď sa na poriadne pripravíme, tešia nás o to viac. Už niekoľko týždňov pred samotnými Vianocami si môžete začať ozdobovať svoje príbytky. Vysvietené domy sú neodmysliteľnou súčasťou Vianoc. Vysvietený balkóny sú samozrejmosťou. A to nielen na domoch, ale aj na bytoch. Nie jedno dieťa sa teší na ozdobovanie balkóna žiarovkami. Svetielka na balkón prešli veľkými zmenami a dnešné svetelné reťaze sú už úplne inej kvality, ako to bolo v minulosti. Môže za to najmä používanie LED svetielok. LED svetlá sú už takmer jediné svetielka, ktoré sa používajú počas Vianoc dekoratívnym ozdobením stromčeka či balkóna.

záves

Svetelné reťaze na balkón môžu byť skutočne rôznorodé. V prvom rade vyberáme typ svetelnej reťaze, ktorá má ozdobiť našu nehnuteľnosť. Pri domoch čoraz častejšie neozdobujeme iba balkón, ale jednopodlažné bungalovy sa zameriavajú najmä na vy svietenie strechy a celého obvodu nehnuteľnosti. V takomto prípade je oveľa lepším riešením svetelný záves. LED svetelný záves. LED svetelný záves https://www.veselevianoce.sk/produkty/led-svetelne-zavesy predstavuje viacero svetelných reťazi rôznej dĺžky. Častým prevedením je jeden dlhý svetelný záves, z ktorého visia rôzne dlhé alebo rovnaké svetelné reťaze. Ide o väčšie množstvo svetielok a tým pádom aj viac výraznejšiu svetelnú výzdobu.

LED reťaz

Svetelné závesy môžete takisto vyberať podľa farby. Žltá je vianočná klasika. No čoraz častejšie začína byť obľúbená aj biela. No už aj biele či žlté farby majú svoje podtóny. Je rozdiel či si vyberiete teplú žltú, studenú bielu či neutrálnu. LED žiarovky sú posledné roky obľúbené najmä vďaka životnosti. Vydržia vám skutočne dlho a počas Vianoc sa nemusíte báť že sa niektorá zo žiaroviek vypáli a vy budete musieť reťaz vymieňať. LED žiarovky vydržia skutočne niekoľko rokov v pôvodnom stave. Čas Vianoc sa blíži rýchlosťou blesku a preto by ste mali nad osvetlením svoje nehnuteľnosti rozmýšľať už teraz.

About the author