Plastové prepravky a kontajnery využiteľné pre všetkých

Pozrite si naše trhy – naše produkty sú vysoko hodnotené na slovenskom trhu a v rámci poľnohospodárstva sa často využívajú plastové prepravky na ovocie a zeleninu, pri ktorých je nevyhnutnosťou udržanie čerstvosti a kvality. Tomu zodpovedajú vlastnosti našich produktov – sú dostatočne pevné, účinné a ľahko manipulovateľné zároveň. Úsporné prepravky Prelog a Ortus sú navrhované práve na tento účel.

Na prepravu ovocia a zeleniny si môžete vybrať z týchto možností:

bednicka

  1. stohovacie prepravky
  2. skladacie prepravky
  3. zasúvateľné prepravky

Na zber a prepravu ovocia je vhodný kontajner Big Box Maximus pre skladovacie v nízkych teplotách. Kvapalne spracované potraviny (krémy, ovocné šťavy) prepravujeme v kontajneroch typu IBC kontajner Combolife s dodržaním všetkých hygienických a bezpečnostných noriem – okrem nich sú vyhovujúce aj pevné paletové kontajnery a skladacie kontajnery. V prípade kontajnerov ide o produkty s hlbokým vnútorným objemom. Schoeller Allibert sa realizuje aj v automobilovom priemysle – už dlhé roky pôsobí ako jeden z najvýznamnejších výrobcov na trhu. Plusom je nielen efektivita a praktickosť, ale aj eliminácia nákladov na pohonné látky, a tým aj šetrnosť voči životnému prostrediu. Ak potrebujete prepraviť malé diely, vhodným kandidátom sú stohovacie prepravky typu VDA KL. Rada Galia zvláda aj prepravu v náročných klimatických podmienkach.

recyklovanie

Výnimočný produkt – prepravka Euroclick – bol dokonca ocenený v roku 2016 (Obal roku) a v roku 2017 (Wordlstar Packaging Award). V nápojovom priemysle nachádzajú naše produkty široké uplatnenie – vyhľadávané sú pre zaujímavý dizajn a úsilie vždy vyvíjať nové a nové inovácie na trhu. Zaujímavým trendom sú napríklad naše debny na pivo, ktoré sú okrem iného ekologické a recyklovateľné a neustále sa usilujeme zlepšovať dizajn. Veľkoobjemové obaly s vysokou zárukou nepriepustnosti sú ako stvorené na prepravu kvalitných kozmetických výrobkov. Sme úspešní aj v oblasti farmaceutického priemyslu, kde je dodržiavanie hygieny a bezpečnosti absolútnou samozrejmosťou, a aj preto sú naše výrobky také cenené. Ďalšie naše uplatnenie v priemyselných odvetviach nájdete na webstránke, rovnako aj kontakty, konkrétne produkty a možnosti objednávania.

About the author