Najlepšie klimatizácie v Bratislave

Je leto a vy sedíte doma v rozhorúčenom byte v Bratislave a neviete čo so sebou. V prepotenom tričku a spotom na čele si poviete. Dosť! Odmietam sa tu pariť!

Kúpim si klimatizáciu!

Už ste sa rozhodli. Teraz si len stačí vybrať.

Vyberte si z najlepších klimatizácií Bratislava.

Aké druhy klimatizácií ponúkajú?

Tu si treba uvedomiť. Kam chcete klimatizáciu namontovať? Bude v interiéry alebo exteriéry. Chcete ju mať len v jednej miestnosti alebo vo viacerých?

klimatizácia bratislava

Firma masterklima má na výber z viacerých možností:

  • Klimatizácie do viacerých miestností
  • Klimatizácie do jednej miestnosti
  • Klimatizácie do serverovní
  • Parapetné klimatizácie

Ponúkajú klimatizácie 4 najznámejších značiek Toshiba, Samsung, Daikin a Midea.

klimatizacia bratislava

Ďalším kritériom na výber je obytná plocha. Môžete si vybrať klimatizácie určené do 25m2, 35m2, 60m2 a 80m2. Zvoliť by ste si mali klimatizáciu podľa veľkosti miestnosti, ktorú chcete chladiť. Môžete si vybrať aj klimatizácie, ktoré viete využiť aj na vykurovanie. V lete vychladíte a v zime vykúrite. Zabijete dve muchy jednou ranou. Výhodou dnešných moderných klimatizácií je ich diaľkové ovládanie vďaka wifi a aplikáciou Smart Home. Chcete mať vychladený byt, kým prídete domov z práce? Stačí sa pripojiť a zapnúť chladenie. Klimatizácia by mala šetriť vaše energie. Poobzerajte sa po úspornom zariadení, ktoré má nočný režim alebo GearShift. Kúpiť tú najlacnejšiu klimatizáciu sa nevyplatí. Hľadajte model, ktorý dokáže ľahko udržať požadovanú teplotu bez toho, aby sa pravidelne vypínala alebo zapínala. Vďaka tomu udržíte v interiéry stabilnú teplotu s odchýlkou +/- 0,5 C.

klimatizácia bratislava

Samočistiteľné klimatizácie sú v dnešnej dobe samozrejmosťou. Udržujú si stálu čistotu a zabraňujú množeniu baktérií a vírusov. Zabudovaný ventilátor by mal pracovať na nízkych otáčkach, čím sa výrazne znižuje hlučnosť a vy môžete v kľude spať. Pred kúpou si naštudujte všetky dostupné informácie a sa poraďte s profesionálmi. Kvalitné firmy poskytujú v cene kúpy aj montáž klimatizácií.

About the author