Kde sa používa LED reflektor 200W?

LED reflektor 200 W Ledprodukt je druh osvetlenia, ktorý dokáže osvetliť aj veľký priestor. LED reflektor, ktorý disponuje 200 wattami patrí medzi navýkonejšie reflektory na trhu. Nahrádza staršie druhý reflektorov, ako sú napríklad halogénové reflektory. Umiestniť ho môžete na váš strop napríklad vo výške 20 metrov. Ak to situácia povoľuje reflektory sa môžu samozrejme inštalovať aj vo väčšej výške od podlahy Niektoré priestory majú strop od podlahy dosť vysoko, a teda reflektory sú pre takého budovy najlepším riešením.

LED reflektor

Takýto reflektor sa môže použiť na mieste, kde sa zariadenie, čo je v našom prípade reflektor odporúča umiestňovať z pozície stropu alebo výšky, ktorá zodpovedá danému priestoru. Ideálnymi miestami na inštaláciu takéhoto reflektora sú napríklad štadióny, rôzne haly, športoviska, divadla, galérie či nejaké výrobné priestory. Ak by ste potrebovali s reflektorom manipulovať, teda ho smerovať tam kam je potrebné potom budete potrebovať reflektor umiestniť za pomocí montážnej konzoly, ktorú je možné uchytiť na stenu alebo strop. Veľkou výhodou týchto reflektorov je ich dlhá životnosť. Rozhodne sa nemusia hanbiť ani za spotrebu, ktorú majú na nízkej úrovni.

LED reflektor

Treba však uviesť, že ich obstarávacia cena je o čosi vyššia, ako to býva u iných a menších alebo aj starších druhov reflektorov. No na druhej strane sa vám tato investícia v budúcnosti rozhodne vráti a taktiež vyplatí keďže tieto reflektory spotrebujú na svoju prevádzku len minimálnu spotrebu elektrickej energie. Taktiež, ako už bolo spomenuté reflektory vám vydržia dlhú dobu, preto nie je za potreby meniť svietidlo každý rok. Takéto reflektory mávajú štandard ochranu IP 65 a vyššie. V praxi to, preto bude znamenať, že reflektory sa hodia aj do externého prostredia, keďže sú odolne voči prachu to nám udáva prvé číslo a taktiež voči vode to nám zase udáva druhé číslo.

About the author