Úprava nechtov

Krásne upravené nechty sú výsadou nielen žien, ale aj mužov. Ženy si užívajú svoju výsadu a od dávnych čias sa rôznym spôsobom zdobia. Nie je to len make up, ktorý skrášľuje ženy, šperky, ale aj krásne upravené ruky a nechty. Či už chcete upraviť vaše nechty, dopriať si francúzsku manikúru, ktorá pôsobí jemne a pôvabne, alebo dlhé gélové nechty v rôznych farbách. Farby skrášľujú náš svet, robia ho pestrejším a optimistickejším. Aj vy milé dámy, máte možnosť zvoliť si farbu zo širokej palety odtieňov. Či už uprednostníte pastelové farby, alebo sa rozhodnete pre viditeľnejší a výraznejší outfit, je to na vás.

Nechty Bratislava www.d-nails.sk je fantastické štúdio, ktoré vyplní vaše predstavy o krásnych nechtoch. Môžete si vybrať viacfarebné variácie, zaujímavé motívy, ale aj lesklé a trblietavé ozdoby, ktoré zakomponujeme do laky na nechty.

farebné laky

V našom vzorovom katalógu nájdete mnohé inšpirácie, ale radi sa necháme ovplyvniť aj vašimi nápadmi o vzhľade vašich nechtov, ktoré následne zrealizujeme. Okrem lakovania nechtov, poskytujeme aj ich ošetrenie, doplnenie potrebných výživných krémov do okolia nechtového lôžka pre ich správny rast a zdravý vzhľad. Takúto starostlivosť by si mali dopriať raz začas aj páni. Dámy určite ocenia dobrý pocit z celkového výsledku, ktorý im dodá na sebavedomí a povznesie ich náladu do vyšších levelov. Navyše urobíte niečo pre seba, vašu starostlivosť o telo, ktorá nie je nikdy zbytočná.

farebné nechty

Rozžiarte vaše nechty správnou starostlivosťou ako aj kvalitnými lakmi na nechty a zoberte si od nás rady, ktoré poskytujeme našim zákazníkom. Takýmto spôsobom môžete zvýšiť starostlivosť o vaše ruky a nechty aj v domácom prostredí. Krásne upravené ruky sú viditeľné pri každodennej práci, či už varíte, upratujete, pracujete v banke, alebo komunikujete so zákazníkmi. Krásne nechty dodajú istú bodku za vaším celkovým štýlom a outfitom.

About the author