S tantrou si lepšie uvedomíte, ako sexualitu prežívajú ženy

Muži prežívajú sexualitu trochu inak, než ženy, je to dané najmä ich anatómiou, hormonálnym systémom a mnohokrát aj zvyklosťami vštepenými v génoch po predkoch a výchovou v rodine. Väčšinou sa to prejavuje tak, že majú prirodzenú túžbu oplodniť partnerku, aby mohla počať a donosiť zdravých potomkov, čím sa zaistí pokračovanie ľudského rodu. Veľakrát v tomto akte ale chýba potešenie a rozkoš z telesných dotykov, z hladenia a maznania, a to je práve to, čo ženy pri sexe často postrádajú. Toto môže byť aj dôvod, prečo sa sexu vyhýbajú, a prečo pre nich nepredstavuje to, čo by ich bavilo a napĺňalo šťastím.

nahé dievča

Nežnosti, dotyky, hladenie a láskanie na pokožke celého tela je to, čo by malo byť prirodzenou súčasťou milovania, a muži by sa mali naučiť radovať nielen zo striekania spermií, ale aj z milostnej predohry, ktorá rozprúdi sexuálnu energiu a dodá sexu patričnú vášeň. Keď sa im to podarí, môžu potom tiež zistiť, že sa zbytočne ochudobňovali o krásu a rozkoš, a uvedomia si, že si potom môžu viac užiť telesnú krásu ženského tela a prepojiť ju s duchovnou zložkou osobnosti. A také prepojenie je potom veľmi zmyselné a žiadané.

príprava na intimitu

Ak sa teda odhodláte navštíviť tantrický salón tantry v Bratislave a požiadate dievča o láskavosť, aby sa vám venovala a objavila vaše erotogénne zóny, užívajte si tu každú minútu tak, ako to najlepšie viete. Snažte sa precítiť to, čo by vám mohla dať aj vaša partnerka, a čo by ste tiež mohli dať vy jej. Doprajte si potom spoločnú masáž v podobnom štýle, aby ste svoj život neprežili len ako sled pracovných povinností a nudy, s pocitom, že stále niečo musíte alebo naopak niečo nesmiete. Život je sám o sebe krásny, ale je vždy taký, aký si ho vytvoríme, tak by bola celkom škoda premárniť ho nezmyslami a pocitom, že ste ovládaní negatívnymi emóciami, ktoré vyvolávajú len problémy a deštrukciu.

Nezařazené

About the author