Nosíte radi jeansy?

Jeansy, tie nosí rád takmer každý bez ohľadu na pohlavie, vek alebo národnosť. Stali sa tak obľúbené, že sa už niekoľko desaťročí nevytratili z regálov v predajniach a ani z virtuálnych regálov e-shopov. Mnohé značky majú práve na jeansoch založené svoje portfólio produktov. To, čo sa na jeansoch mení je zrejme len strih, ktorý je aktuálne in. Tak napríklad dnes sa začína opäť po dlhšm čase nosiť široký strih, ktorý je veľmi pohodlný, príjemný a lichotivý k všetkých postavám. Hodí sa rovnako pre veľmi chudé nohy a zároveň aj na iné typy postavy ako je napríklad typ hrušky. Jednoducho, spraví pekný efekt, ktorý môže zakryť mnohé nedostatky.

jeansy

Naopak, ak sa bavíme o zvýraznení postavy, tu sú vhodnejšie priliehavé strihy. Napríklad skinny jeans. Priliehavý strih obtiahne pekne nohy a nechá vyniknúť ich krivky. Vôbec neplatí pravidlo, že nohy musia byť dokonalé k tomu, aby ste si mohli obliecť skiny jeans. Akýkoľvek typ postavy si dnes môže podobné rifle dať a je to úplne v poriadku. Ukážu napríklad pekné ženské krivky a môžu vám dodať množstvo pohodlia a sebavedomia. Pokiaľ však potrebujete nohy skôr zoštíhľovať, vyberajte také prevedenie jeansov, ktoré nemá na seba vzory a ani aplikácie, ako je vyšúchaný efekt a podobne. Siahnite po jednofarebných, skôr tmavých a hladkých jeansoch, ktoré vás zoštíhlia. Okrem toho jeansy s vysokým pásom dokážu pekne zoštíhliť a zúžiť pás a boky.

skinny jeans

Pre predĺženie nôh, zase zvoľte rovnako vysoký pás a môžu pomôcť aj dlhšie nohavice do ktorých si dáte vyšší podpätok, lodičky a podobne. Prípadne opticky sa dajú nohy predĺžiť aj vtedy, keď je obuv v rovnakom odtieni ako vaše jeansy. Vysoký pás si nechajte odkrytý a top si zapravte do jeansov, tak ešte lepšie predĺžite postavu. Tak hor sa nakupovať a vyberať ten správny strih pre vašu postavu, nech už je akákoľvek. Zvýraznite prednosti a prípadne vybalansujte nedostatky.

About the author