Netrápte sa s upchatým potrubím sami

Pravdepodobne ste sa s tým už niekedy stretli alebo vás to trápi možno práve teraz. A nechceme vám priať nič zlé, ale tento problém https://www.kurzy.cz/zpravy/442815-buffett-kryptomeny-nechci-skonci-spatne/ vás pri neodbornom zásahu môže zastihnúť aj blízkej budúcnosti. O čom je reč? O upchatom potrubí v dreze!

Konkrétne o takých príznakoch upchatého potrubia, akým je napríklad spomalené odtekanie vody. Všimnete si, že pri splachovaní odpadovej vody táto odteká viditeľne pomenšie a s väčšími problémami, než v normálnom stave. V horšom prípade takmer ani neodteká. To všetko je spôsobené práve upchatým potrubím.

Voda tečie

Na používanie kuchynského drezu alebo umývadla sme odkázaní dennodenne. Potrebujete umyť riad, no ak je v dreze upchaté potrubie, prevádzka drezu musí byť odstavená alebo veľmi obmedzená. Riad sa bude umývať len veľmi ťažko. Nepríjemným následkom usadenín je potom aj stále intenzívnejší zápach vychádzajúci z odtoku. Najviac sa však bojíme toho, že odpadová voda skončí nakoniec na podlahe a narobí škodu (a možno pretečie aj k susedom pod vami).

Možno sa vám podarí odstrániť problém aj vlastnoručne (v lepšom prípade), ale pri takomto laickom odstránení je pravdepodobné, že problém s upchaním dá o sebe vedieť zas, po niekoľkých dňoch. Potom vás možno napadne použiť ten klasický „zvon“, no opäť- ak sa v lepšom prípade problém vyrieši, zas len dočasne.

Viete čo by ste potrebovali? Odborné prečistenie potrubia, poriadne a do detailu ho prečistiť, k čomu slúži krtkovanie bratislava cena AB-Krtkovanie.sk.

Voda, bublina

Áno, presne tak, pri odbornom zásahu máte istotu, že potrubie bude prvotriedne prečistené a vy budete mať konečne na dlhú dobu pokoj- a môžete znova neobmedzene používať svoj drez či umývadlo. Nezabúdajte, že odborníci nielenže majú potrebné znalosti, no takisto si so sebou prinesú ten správny inventár a použijú modernú a overenú techniku čistenia.

Nezařazené

About the author