Nedajme sa oklamať reklamou podvodníci

Je tu posledný deň v roku Silvester celé sviatky Vianočné nič nepočuť len také zľavy a hentaké zľavy stále nás predajcovia lákajú kupovať aj teraz takmer po sviatkoch samé reklamy na akcie obyčajný biznis po anglicky BUSSINES zaplavený svet chorá doba. Ja by som sa niekedy najradšej do lesa nasťahovala a žila tam spetá prírodou lebo toto je čisté šialenstvo ako vidíme v TV celý svet je na ruby nič nové pod slnkom. Keď tak človek pozerá tie staré Slovenské firmy čo majú cez 50 rokov kde hral ešte JOZEF KRONER a podobne naši starí vynikajúci herci to bol život jednoduchý žili skromne ale boli radostný usmievali sa. Ukážete mi človeka teraz ktorý sa vie tešiť usmievať mimochodom viac či menej ani jeden skoro česť výnimkou no je to na zaplakanie. My ľudia sme ako v takom zrýchlenom filme len utekáme a utekáme ako motorové myšky na kľúčik vážený viete že mi to lezie na nervy táto doba.

firmy sú biznis lákadlo

Viete že by som chcela mať taký kľud a pokoj aj na duši aby ma nič neťahalo myslím len a len práca. Na môj dušu by som radšej bola malá a mala pokoj pekné detstvo lebo toto je celé zlé a na figu táto doba tie dnešné deti sú ako stroje ale aj ľudia celkovo. Keď sledujem tých zaočkovaných no hrôza a strach ako zombie nevnímajúc okoloidúcich ľudí. Aj to je len o biznise samé očkovanie my keby že sa dáme očkovať tak sme tu už asi nie sme medzi živými voňali by sme fialky od zeme. Tí čo sú očkovaní padajú postupne ako muchy des . Veď ani toľko chorôb nebolo ako sa teraz posledné roky a hlavne ako že po COVID 19 rozmohlo len ľudia sú slepý dôverčivý a naivne počúvajú tých ako že lekárov a podobne čo im narozprávajú hory aj doly. Ja aj moja mama máme zdravotné problémy des ani si nechcem predstaviť čo by sa stalo potom keby že sa dáme očkovať.

biznis WOMAN

Mama má cukrovku 2 t., vysoký krvný tlak na to sa lieči a iné ja chronické ochorenia silný zápal pankreasu, ekzém, kŕče po bruchu pankreas kovovú pachuť pálenie po črevách a aj iné zdravotné problémy. Ja mám 12 rokov bezlepkovú diétu niekoľko rokov bez laktózy a teraz nízko histamín diétu je to na figu človek nemôže jesť čo chce aj to je otrasné. Keď urobím prehrešok že zjem niečo iné galiba začne má svrbieť celé telo alebo sa mi urobia fľaky na tele alebo šliamy často som unavená viete ako je to cez sviatky že človek aj prehreší potom to je ako to je no od prvého januára musím opätovne diétu mať aby som neskončila zle nedobre lebo mám zlé výsledky z krv je tam silný zápal močových ciest aj pankreasu, žlčník musím menej sladkosti jesť nakoľko aby som nedostala cukrovku kvôli zápalu pankreasu síce sa hovorí že cukrovka je od stresu to by musel mať každý človek síce je epidémia civilizačných chorôb.

About the author