Masáž pre páry

Patríte k tým nekonvenčným párom, ktoré rady experimentujú, nebránia sa novým veciam, posúvajú hranice svojej intimity? Každodenný stres a cyklenie sa v problémoch, obrovské nároky na výkon, pocit, že musíte stále plniť akési normy a požiadavky okolia…Čo takto si urobiť čas pre seba a svojho partnera a užiť si intenzívne chvíle s tantra masážou? Skúste odhodiť zábrany a predsudky a vyskúšajte masáž pre dvoch. Je mylnou predstavou, že takýto typ masáže je formou nevery – práveže ide o zdieľanie intimity v tom najväčšom rozsahu. Môžete tak spoznať telo samého seba aj toho druhého a spoločný zážitok dokáže spojiť. Je viacero možností, ako si túto masáž vychutnať – pohľadom na svojho partnera, ktorý zažíva vzrušenie a rozkoš alebo samostatne v oddelenej miestnosti. Ak vás masáž bude napĺňať, môže to byť príjemné spestrenie a obohatenie vášho vzťahu či posunutie ho na vyššiu úroveň.

pár

Na záver sa môžete o týchto chvíľach v pokoji porozprávať a zdieľať spoločné dojmy. Sú však páry, ktorým môžu byť tieto okamihy nepríjemné, ale zrejme je to spôsobené len nedorozumením a nedostatočnou komunikáciou. Je veľmi dôležité, aby partneri mali vo veciach jasno a ujasnili si jasné hranice, čo sa im páči a čo je už neprípustné. Otvorenosť je vo vzťahu vždy mimoriadne podstatná. Tantrická masáž má blahodarné zdravotné účinky, ale aj pozitívny vplyv na vaše duševné zdravie – uvoľňuje napätie, vyplavujú sa endorfíny, ktoré vedú k intenzívnym pocitom šťastia a radosti. Ak chcete tantru využiť ako predohru pred milovaním, je to na vás – masérka vám ponechá súkromie a vy sa môžete naplno venovať jeden druhému.

romantika

Masáže pôsobia na vyplavovanie sexuálnej energie, ktorá môže vyvrcholiť až k orgazmu – ale iba vtedy, ak si to vy alebo váš partner želáte. Masérka pracuje s touto energiou a vie ju regulovať, prípadne vás správne nasmerovať. Pri masážach je dôležitá aj citlivosť a ohľaduplnosť – berte https://abraham-hicks.cz/berte-veci-vice-zlehka/ ohľad na potreby vášho partnera, aby ste ho netlačili do vecí, ktoré nechce či pripravili mu nechcené sklamanie. Vložte sa do zážitku s radosťou a rešpektom a určite budete príjemne prekvapení. Čas po masáži je vhodné využiť zmysluplne – pozhovárať sa o svojich emóciách, nechať sa rozmaznávať, príjemná večera, prechádzka mestom, objatia.. je to na vás. Tantra Diamond Bratislava ponúka luxusné prostredie s príjemnou atmosférou a veríme, že si u nás tieto zážitky obľúbite.

Nezařazené

About the author