Masáž penisu zvládnete aj sama!

Chcete svojmu partnerovi dopriať kvalitnú masáž penisu? Nie je to naozaj nič komplikovaní. Nemusíte absolvovať žiadne špeciálne školenia ani hodiny študovať na internete. Všetko, čo potrebujete vedieť, nájdete zhrnuté v nasledujúcich riadkoch. Pamätajte, že okrem vycibrenej techniky, budete potrebovať hlavne svoju kreativitu, bujnú fantáziu a poriadne otvorený prístup.Muž a žena ležia vedľa seba.jpg

  1. Nikdy nezačínajte s masírovaním samotného penisu. Najprv sa povenujte jeho chodidlám, látkam a nakoniec stehnám. Táto časť masáže, by mala trvať aspoň desať minút, ideálne však dvadsať. Masírujte ho pomaly a využívajte hlavne krúživé pohyby. Nemajte strach a na masáž využite aj svoje prsia či intímne partie a nezabudnite ho bozkávať.
  2. Ešte stále nemasírujte samotný penis. Najprv sa povenujte semenníkom a všetkým miestam okolo neho. Aj tu si dajte na čas , používajte veľa masážneho oleja a snažte sa byť skôr jemná. Pozor, teraz upustite od bozkávania, pretože by sa celá masáž mohla veľmi rýchlo skončiť.
  3. A ideme na to! Penis uchopte jemne do ruky tesne pri jeho koreni. Rukou ho začnite veľmi jemne masírovať. Snažte sa vyvarovať pohybom, ktoré vášho partnera extrémne vzrušujú. Keď dosiahne orgazmus, masáž sa skončila a to by bola škoda. Pohyby sa snažte striedať, aby masáž nebola monotónna až nudná. Ak by ste si všimli, že to už nevie vydržať, na chvíľku prestaňte a začnite masírovať opäť nohy.

Vyšportovaný muž v hnedom tričku sa usmieva.jpg

Čo po jej ukončení ?

Po ukončení masáže penisu máte viacero možností toho, ako pokračovať. Môžete plynule prejsť ku sexu alebo pokračovať v erotickej masáži ostatných častí tela. Taktiež sa môžete vymeniť a masáž si teraz re zmenu užiť naopak. Presný postup je len na vás. Pochopte to, čo máte radi a čo vyhovuje najviac vám. Len tak si budete môcť masáž penisu užiť spoločne. Takto by to totiž malo vyzerať. Ako? Aby ste si masírovanie užila aj vy, a to so všetkým, čo k tomu patrí.

Nezařazené

About the author