Kupujem počítač

V nedávnej to dobe spoločnosť Apple predstavila zdokonalenú radu notebookov vrátane aktualizovaného počítača MacBook Air. Posledný z nich dostal minimálnu aktualizáciu vo forme nového procesora – Intel Core i5 s frekvenciou 1,8 GHz. Podľa povestí bude táto aktualizácia posledná, čo by bola nesmierna škoda.
MacBook Air je považovaný za jeden z najlepších notebookov na trhu, pokiaľ ide o hodnotu za peniaze. Vo svete tento model patril do kategórie bestsellerov medzi 13-palcovými modelmi. Bola by ho teda škoda, vynechať z ponuky. Prečo?
Lebo od kedy ho mám som:

notebook

  • veru nikdy neaktualizoval operačný systém, nemusel som čistiť pamäť, nenosil MacBook do práce za kolegami aby mi inštalovali rôzne špeciálne programy na optimalizáciu práce – skrátka, neurobil nič, čo by urýchlilo počítač. On aj tak pracoval veľmi rýchlo. Rýchlejšie ako iné počítače. Nehromžil som a nenadával pri ňom.
  • Rýchlosť nabíjania je priam fantastická a rovnako výdrž batérie. Za jednu hodinku dobijete počítač na plnú kapacitu a potom môžete pokojne bez stresu hodiny sledovať filmy, či pracovať na projektoch, ktoré potrebujete. Vraj by mala vydržať 12 hodín. Do vtedy nabíjačku veru potrebovať nebudete. Má fantastickú výdrž aj v stave, keď na ňom práve nepracujete. Nevybíja sa ľahko a rýchlo. Úbytok kapacity je minimálny. Predstavuje niečo okolo 5-6 percent. Uznajte- paráda! Staré notbooky výdrž strácajú každým nabíjaním. Tento sa opotrebuváva naozaj minimálne a aj po 3 rokoch je pokles sotva 30%

macbook

  • Kvalita obrazu je tiež neporovnateľná s bežnými počítačmi. Nič vám nebude veru chýbať.Film, fotografie- všetko v super kvalite.
  • Hmotnosť je tiež prednosťou. Malá hmotnosť niečo cez1,3 kg je pri nosení do školy alebo práce veľkou výhodou.
  • Nabíjanie pomocou magnetického uchopenia konektora je fantastická vec. Nestane sa vám, že si ho stiahnete náhodne prechádzajúc okolo pomocou prípojnej šnúry. Automaticky sa odpojí a hotovo.
  • Krásne je aj svietiace jablko na vrchu. Škoda, že Apple od toho upúšťa. Je to veľmi milé a nanajvýš estetické, keď to jablko svieti. Lepšie zdôrazni značku. Lepšie urobí reklamu.

Nezařazené

About the author