Ideme na tantra masáž a zbavíme sa stresu

Tantra masáže sú medzi niektorými ľuďmi vyhlásené tým, že si na nich muži uľavia, vystriekajú svoje semeno, dosiahnu orgazmus, a idú spokojne domov. Ono to ale neprebieha tak, že vás masérka uchopí za penis, párkrát s ním zatrasie, aby vyprázdnila prostatu, a muž si zavzdychá, ide o oveľa dlhší a príjemnejší proces, ktorý si kladie za cieľ rozprúdiť sexuálnu energiu po celom tele tak, aby sa dosiahlo stavu, blížiacemu sa orgazmu po celú dobu vykonávania tejto procedúry.

erotické masáže

Dobre vykonaná tantra masáž https://bratislavatantra.sk/tantricka-masaz/ navodzuje neskutočné blaho, rozkošný pocit, a pripomína nám tým, odkiaľ sme na túto planétu vlastne prišli. Niektorí ľudia tvrdia, že je to návrat na nebesia, a nech už majú akúkoľvek podobu, vždy je to o tom krásnom pocite vnútorného pokoja a mieru, neuveriteľnej rozkoše a slasti.

lávové kamene

Tantra sa však taktiež snaží zlikvidovať, a to dosť nekompromisne, stres. Stres do ľudského života nepatrí, je umelo vytváraný nevedomými ľuďmi, ktorí vo svojej hlúposti pripravujú sebe i ostatným v živote peklo. Je známe, že keby ľudia naozaj vzali rozum do hrsti, obyčajný sedliacky rozum, ale naozaj všetci ľudia, potom by sme mali nebesia tu na Zemi. Tantra sa nám ich síce pokúsi navodiť, ale bohužiaľ nevyrieši to, čo podnikajú tí hlupáci okolo nás. Buďme ale tantre vďační za to, že nás zbavuje vplyvu stresu a že nám pomáha sa s ním lepšie vyrovnať.

Tantra teda najskôr zbaví stresového vplyvu, tým muži znížia hladinu stresových hormónov v krvnom obehu, následne sa mu zdvihne potrebný testosterón, a ten sa uplatní na záver masáže pri výstreku semena. Pritom sa zároveň rozprúdi sexuálna energia a orgazmy môžu byť natoľko výrazné a silné, že si dotyčný jedinec na masáži aj pekne zakričí. A to je pre masérku tou najlepšou odmenou, aj keď si tým zarába peniaze, pretože robiť to, čo nás baví, je oveľa viac, než to robiť len pre zárobok.

Nezařazené

About the author