Čisté a funkčné potrubie

Umývadlo, wc, kuchynský drez, aj vaňu umýva každý pravidelne. Dôvod je jednoduchý. Sú to tie súčasti domácnosti, ktoré sú neustále znečisťované ich používaním. Väčšina nečistôt je odplavená potrubím do kanalizácie, no čo sa týka tohto potrubia, nie je mu ani venovanej ani zďaleka toľko pozornosti. Samozrejme, že potrubie nie je potrebné čistiť každých pár dní, no predsa len je potrebné z času na čas vykonať jeho hĺbkové čistenie, takzvané krtkovanie. Nikdy ste o krtkovaní nepočuli? Je to proces, počas ktorého je potrubie dôkladne čistené kovovými špirálami. Sú ohybné, a preto ľahko vyčistia aj ohyby potrubí.

wc

Mechanický pohyb špirál zabezpečuje elektromotor. Sila špirál si ľahko poradí aj s usadeninami, či upchatými miestami v potrubí. Dlhoročné skúsenosti s krtkovaním má naša obľúbená firma AB-Krtkovanie. Disponuje už spomenutými skúsenosťami, ale aj modernou technikou, vďaka ktorej dosiahnete tie najlepšie výsledky. Nemusíte sa obávať vysokej ceny za krtkovanie, pretože AB-Krtkovanie ho vykonáva za skvelé ceny krtkovanie. Nielen nízke ceny vás ohúria. Určite oceníte aj nonstop havarijnú službu. V AB-Krtkovaní totiž vedia, že upchatie potrubia môže nastať kedykoľvek.

poklop kanálu

Nemusíte tak s riešením daného problému čakať do najbližšieho pracovného dňa. Zavolajte na telefónne číslo 0940 367 897 a požiadajte o okamžitú pomoc. Ochotní pracovníci z firmy AB-Krtkovanie za vami prídu kdekoľvek na západnom Slovensku a vyriešia váš nepríjemný problém s potrubím, či kanalizáciou. Sú prípady, kedy krtkovanie na znečistené potrubie nestačí. S extrémnym znečistením si však poradí intenzívne čistenie. Hovoríme o frézovaní potrubia. Frézovanie vám môže zachrániť potrubia aj v prípadoch, kedy máte pocit, že pomôže už len jeho kompletná výmena. Ušetrite si financie za nové potrubie a objednajte si radšej finančne oveľa menej náročné, no účinné frézovanie potrubia.

Nezařazené

About the author