Choďte vlastnou cestou

Nikdy nebolo jednoduchšie ako je tomu dnes si založiť vlastnú internetovú stránku alebo blog. V dobách temna ste museli ovládať minimálne značkovací HTML a štýlovací CSS  jazyk. A to sa tu bavíme iba o tom aby ste sa mohli kamarátom doma pochváliť a to je tak všetko. Dnes už je ale situácia úplne odlišná. Ak niečo neviete jednoducho odošlete ticket na technickú podporu a oni vás nasmerujú alebo to rovno vyriešia za vás. A vám tak odpadá množstvo starostí a
často krát aj učenia sa. Keďže predpokladáme že vaším cieľom nieje sa stať IT Guru ale mať svoj vlastný web alebo blog.

sociální média.jpg

Dnes je celkom bežné že sa už na základných školách kladie dôraz najme na informatiku. A preto sa niet čomu diviť že sa na internete často objavujú otázky ako. Mám 25, nie je neskoro sa učiť programovať? Načo mu zväčša odpovie nejaký 17 ročný užívateľ že je to dosť neskoro. Pričom pokosiť trávnik u babky je vrchol jeho zručností. A tak sa niet čomu diviť že máme internet plný ponúk na zriadenie internetovej stránky zadarmo bez potreby potrebných programovacích znalostí, Pretože dnes to už nie je potrebné. Dokonca aj u nás na Slovensku je zopár takých webov kde vám ochotne pomôžu s zriadením vašej stránky. No zázraky nečakajte.

prohlížeče.png

Ak teda nemáte žiadne znalosti ale odhodlanie vám nechýba rozhodne by ste mali navštíviť stránku webnode alebo web4. Ich nespornou výhodou je sada pred-pripravených šablón a vy sa tak nemusíte o nič starať. Vlastne musíte, ale iba o obsah ktorý tam chcete mať. Obe spomínaní stránky vám ponúkajú možnosť si do pár minút vytvoriť zadarmo svoju internetovú stránku a zvyšok je iba na vás. Ak budete mať pocit že to nieje nič pre vás nemusíte sa obávať nejakých skrytých poplatkov ako býva zvykom napríklad v bankách. V tomto smere prídete akurát tak o čas ktorý ste mohli stráviť ináč, a to je tak všetko. No keď sa nad tým zamyslíte, je stále lepšie ísť týmto smerom ako sa upísať nejakému denníku. Kde od vás budú vyžadovať dobre že nie aj rodné číslo a veľkosť vašich topánok, pričom keď sa im nebude páčiť čo chcete povedať hneď vás zablokujú.

Nezařazené

About the author